Web Sürümüne Geç

Özer: Bu projede ben de yer almak istedim

Özer: Bu projede ben de yer almak istedim
Pazar 11.01.2016
Yönetimin indirimini kabul eden Özer Hurmacı, FOTOMAÇ Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Özer, Başkan Muharrem Usta ve yönetimin kendilerine yönelik yaklaşımının sözleşmeyi kabul etmesinde çok önemli rol oynadığını ifade ederek, "Takım kaptanımız ne yaptıysa bizim de onu yapmamız gerekiyordu ve yaptım. Başkanım benimle konuşmasında değerli olduğumu hissettirdi ve 'Sen bu takımın kaptanlarından bir tanesisin. Yeni bir sayfa açıyoruz. Beraber yeni bir projeye başlıyoruz' dedi. Ben de kendisinin gösterdiği bu ilgi ve takıma bağlılığım nedeniyle projede yer almak istedim ve sözleşmeyi kabul ettim" açıklamasını yaptı.

BAŞKANIMIZ BANA DEĞER VERDİ VE RAHATLATTI

Özer,artık kafasının çok rahatladığını da vurgulayarak, "Artık sadece sahaya odaklanacağım ve bana gösterilen değere karşılık vereceğim. Bunu gerçekten çok istiyorum. Bu takımın kaptanlarından bir tanesiyim. Performans olarak bu sezon beklentilerin uzağında kaldım ancak bundan sonraki süreçte her şey çok daha farklı olacak. Başkanımıza söz verdim, o da benim kafamı ciddi anlamda rahatlattı. Böyle bir sohbete gerçekten ihtiyacım varmış. Performansım iyiye gittikçe taraftarlarımızın beni çok daha iyi benimseyeceğinden eminim. Çünkü onlar da güzel futbol izlemek istiyor ve biz futbolcular olarak bunu onlara sunmak zorundayız" diye konuştu.

İmza atayım
üzerini siz doldurun
Trabzonspor, resmi internet sitesinden Onur ve Özer'e teşekkür etti: Yüzde 35'lik bir indirime giden Onur'un ardından Özer de Başkanımız Muharrem Usta ile yaptığı görüşmede 50. yıl projesine destek vereceğini, bu projenin Trabzonlu ve Trabzonsporlu bir futbolcu olarak kendisini heyecanlandırdığını ifade etti. Yeni kontrat görüşmesiyle ilgili olarak Başkanımız Usta'ya boş mukaveleyi uzatan ve 'Üzerini siz doldurun ben altına imza atarım' diyen oyuncumuz Özer'le de yapılan yeni sözleşmede yüzde 35'lik bir indirime gidildi. Takımımıza bu önemli yolculukta büyük katkılar sağlayacağına inandığımız iki futbolcumuza teşekkür ederiz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN