Web Sürümüne Geç

Juande Ramos ile sıcak temas

Juande Ramos ile sıcak temas
Çarşamba 13.01.2016

Başkan Muharrem Usta, Lucescu'nun ardından antrenör adayları arasında ikinci sırada yer alan Juande Ramos'u takımın başına getirmek istiyor. Ancak Real Betis de tecrübeli teknik adam ile görüşmelere hız kazandırdı

Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile görüşmeleri donduran Trabzonspor'un antrenör adayları arasında ikinci sırada yer alan İspanyol teknik adam Juan de Ramos için de rakipleri ortaya çıktı. İspanya'nın Real Betis takımı da tecrübeli teknik adamı kadrosuna katmak için ciddi bir teklif yaptı. Ramos'un da bazı ailevi nedenlerden dolayı İspanya'da kalmaya daha sıcak baktığı ancak başkan Muharrem Usta'nın kendisini ikna için bir görüşme daha yapabileceği öğrenildi. Bu görüşmede her şeyin netleşmesi, olumlu ya da olumsuz bu işe bir nokta konulması bekleniyor. Ramos, Sevilla'da mütevazı bir kadro ile UEFA Kupası'nı üst üste iki kez kazanarak bu kupayı üst üste alan ilk teknik adam olarak tarihe geçmişti. Trabzonspor'un Ramos'tan gelebilecek olumsuz yanıta karşı alternatif isimlerle de görüşme halinde olduğu ifade edildi.

Ersun Yanal mı?
Trabzon kanadından tepki çekmesine rağmen Ersun Yanal isminin de hâlâ gündemde olduğu, ayrıca sezon sonuna kadar takımın eski futbolculardan Hami Mandıralı'ya da emanet edilebileceği belirtildi. Bordomavili yönetimin ligin ikinci yarısında oynanacak olan Bursaspor maçı öncesi teknik direktör arayışlarını sonuçlandırması bekleniyor.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN