Web Sürümüne Geç

Hami seferberlik ilân etti

Hami seferberlik ilân etti
Cuma 22.01.2016 14:10

Trabzonspor’da göreve başlayan yeni teknik direktör Hami Mandıralı, oyuncularını pazar günü oynanacak Beşiktaş maçına hazırlamak için adeta tesislerde yatıp kalkıyor.

Antrenmanlarda futbolcularıyla yakından ilgilenip düz koşu sırasında bile konuşarak futbolcusuna yakın olmaya çalışan Hami Mandıralı'nın her oyuncusuyla özel görüşmeler yaptığı belirtildi. Tüm futbolcularını yakından tanımak isteyen Hami Mandıralı'nın takımda aile ortamı yaratmak için kaynaşmaya özellikle önem verdiği, bu yönde çeşitli etkinlikler de düzenleneceği vurgulandı.

Özer ve Mustafa seferberliği

Trabzonspor'da sakatlığı bulunan Özer Hurmacı ve Mustafa Yumlu'nun Beşiktaş maçına yetiştirilmesi için adeta seferberlik ilan edildi. Her 2 oyuncunun da sağlık durumuyla ilgili takım doktorundan sık sık bilgi alan Hami Mandıralı'nın maça yetiştirilememeleri halinde Mustafa'nın yerine Douglas'ı, Özer'in yerine de Marin'i sahaya sürmesi bekleniyor.

Hazırlıklar sürdü

Trabzonspor, Beşiktaş maçı hazırlıklarını bu sabah basına kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Hami Mandıralı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan çalışmada, ısırma hareketlerinin ardından taktik antrenman gerçekleştirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN