Web Sürümüne Geç

Muhammet'te mutlu son

Muhammet'te mutlu son
Cuma 23.01.2016

Gaziantepspor, Trabzonspor'un 2 milyon 500 bin euro'luk teklifini kabul edip, Muhammet'in ayrıldığını resmi siteden duyurdu. Bordo-mavili kulüp de genç yıldızın transferini KAP'a bildirdi

Trabzonspor, ilk transfer bombasını patlattı. Bordo-mavili yönetim, uzun zamandır peşinde olduğu Gaziantepspor'un genç forveti Muhammet Demir'de mutlu sona ulaştı. Karadeniz ekibinin Muhammet için yaptığı 2 milyon 500 bin euro + 2 futbolcu teklifine 'Evet' diyen Gaziantepspor, transferi kendi resmi sitesinden "Güle Güle Muhammet Demir; Bu güne kadar vermiş olduğun emeklerden dolayı teşekkür eder, yeni takımında başarılar dileriz..." açıklamasıyla doğruladı. Kulüpten izin alarak sabah saatlerinde İstanbul'a gelen ve burada başkan Muharrem Usta ile görüşen Muhammet de memleketinin takımı Trabzonspor'a "Evet" dedi. Bordo- mavili kulüp, akşam saatlerinde KAP'a yaptığı bildirimle Muhammet Demir transferini resmiyete döktü.

Muhammet Demir Trabzon'a geldi
Trabzonspor, prensip anlaşmasına vardığı Gaziantepspor'un forvet oyuncusu Muhammet Demir Trabzon'a geldi. Türk Hava Yollarına ait (THY) tarifeli uçak ile saat 01:00 sıralarında Trabzon Hava alanına gelen Demir'i, bordo-mavili kulübün yetkilileri karşıladı. Az sayıda taraftar tarafından karşılanan Muhammet Demir, basın mensuplarının yaptığı kısa açıklamada, "Yoldan geldim yorgunum. Yarın daha geniş sağlık bir açıklama yapabilirim. Mutluyum "diyerek kendisini bekleyen araca binerek konaklayacağı otele geçti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN