Web Sürümüne Geç

2. bomba Güray

2. bomba Güray
Pazar 25.01.2016

Trabzonspor Muhammet Demir'in ardından Akhisarlı Güray Vural'ı da bugün bir aksilik çıkmaması halinde renklerine bağlayacak... Soner ve Alper, Ege temsilcisine gönderilecek

Trabzonspor, kısıtlı imkanlara rağmen Gaziantepspor'dan aldığı Muhammet Demir'den sonra Akhisar Belediyespor'un sol kanat oyuncusu Güray Vural için de son aşamaya geldi. Akhisar'ın Güray'a karşılık Trabzonspor'dan istediği Soner ve Alper'in bu takas için büyük oranda ikna olduğu bir aksilik çıkmaması halinde bugün işin resmiyete döküleceği bildirildi. Akhisar Belediyespor'un basın sözcüsü İbrahim Evren Acar, Trabzonspor'un gündemindeki Güray Vural ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güray için bordo-mavili ekiple görüşmelerin sürdüğünü vurgulayan Acar, "Görüşmelerimiz devam ediyor. Yakında sonuçlanır" dedi. Güray da Trabzonspor'da oynamayı istediğini belirterek, "Ben kulüplerin bu konuda anlaşmasını bekliyorum" diye konuştu.

Mami'ye gün doğdu
Trabzonspor'un
Beşiktaş ile oynayacağı derbinin yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenmesi en çok yeni transfer Muhammet Demir'e yarayacak. Önceki gün 3.5 yıllık sözleşme imzalayan ve Beşiktaş derbisi öncesi sadece bir idmana çıkabilen Muhammet, Beşiktaş maçının ileri bir tarihe ertelenmesi ve milli maç arasına girilmesi nedeniyle bu sürede yeni takımına alışma dönemini de aşmış olacak. Teknik direktör Hami Mandıralı'nın bu futbolcu ile antrenmanlarda çok yakından ilgineceği ve bir an önce hazır olmasını sağlayacağı belirtildi.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN