Web Sürümüne Geç

Bosingwa ve Medjani dönüyor

Bosingwa ve Medjani dönüyor
Perşembe 28.01.2016

Başkan Muharrem Usta, Twitter üzerinden "Keşke devam etseydi diyeceğimiz, Trabzonspor'da olumlu ve derin izler bırakarak giden futbolcu hangisidir. Bosingwa mı, Medjani mi?" anketi yaptı.

14 bin kişinin katıldığı ankette Bosingwa açık ara öne geçse de bazı taraftarlar iki oyuncunun birlikte geri dönmesini isteyince Usta ikinci bir anketle, "İkisini ister misiniz?" diye sordu. Bu soruya da taraftarların büyük bir bölümü, "İkisini de istiyoruz" şıkkını işaretledi.

Paraları ödenmediği için ayrılan iki oyuncuya da haksızlık yapıldığını düşünen Usta'nın, hem oyunculara ödenecek mali yükümlülükten kurtulmak, hem de vefa göstermek için böyle bir girişim yaptığı öğrenildi. Bosingwa'nın 'dön' çağrısına olumlu yanıt verdiği ayrıca yıllık ücretindeki indirim talebini de kabul ettiği ve 2 gün içinde Türkiye'ye geleceği ve Usta ile görüşeceği durumunun kesinlik kazanacağı belirtildi.

Bu arada Medjani'nin de İstanbul'a davet edildiği ve burada kendisiyle yapılacak olan görüşmenin ardından durumunun netlik kazanacağı öğrenildi.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN