Web Sürümüne Geç

Güray tamam

Güray tamam
Perşembe 28.01.2016

imza atacak 27 yaşındaki yıldız, yarım sezon için 350 bin euro, gelecek yıldan itibaren yıllık 750 bin euro alacak. Başkan Muharrem Usta bugün Güray'a resmi imzayı attıracak

Trabzonspor, Akhisar Belediyesporlu Güray Vuray transferinde mutlu sona ulaştı. Güray Vural'ı renklerine bağlamak için Soner Aydoğdu + Alper Uludağ teklifi ile Akhisar Belediyespor'la anlaşmasına rağmen oyuncuya verilecek olan maaş konusunda mutabakata varamayan bordomavililer dün yapılan görüşmelerde rest çekti. Yapılan ik görüşmede 27 yaşındaki futbolcu yıllık 1 milyon euro talep etmiş ancak bordo-mavili yönetim kapıyı 600 bin euro'dan açmıştı. Oyuncunun Trabzonspor'a gelmeye oldukça istekli olmasına rağmen menajerinin sürekli rakam artırması üzerine bordo- mavili kulüp dün, "Yıllık en fazla 750 bin euro verebiliriz ya da bu iş biter" diyerek noktayı koydu. Güray'ın menajeri bu rest karşılığında geri adım attı.

21 maçta 3 gol attı
Dün akşam görüşmelerde el sıkışıldı. Anlaşmaya göre Güray 2.5 yıllık imza atacak. Bu sezon yarım dönem için 350 bin euro ödenecek futbolcu gelecek yıl 750 bin euro alacak. Bugün İstanbul'da Başkan Muharrem Usta'nın Güray ile görüşüp resmi imzayı attırması bekleniyor. 27 yaşında olan Güray Vural, Akhisar'da bu sezon 21 karşılaşmada görev alırken, 5 gol attı, 3 de asist gerçekleştirdi. Akhisar'da çoğunlukla sağ açıkta forma giyen Güray sol bek ve sol açıkta da görev yapabiliyor.

Yunus Emre SEL

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN