Web Sürümüne Geç

Cavanda çıldırttı

Cavanda çıldırttı
Perşembe 29.01.2016

Teknik direktör Mandıralı, idmanda çift kale maçta lakayıt tavırlar sergileyen Belçikalı futbolcuyu sert bir dille uyardı. Toparlanan Cavanda şık bir gol attı

Trabzonspor, Gaziantepspor maçının ardından Akhisar kupa ve lig maçının hazırlıklarına başladı. Teknik direktör Hami Mandıralı'nın yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan idmana sakatlıkları bulunan Mustafa Yumlu ve Mehmet ile gribal enfeksiyon geçiren Aykut katılmadı. Gaziantepspor maçında oynayanlar koşu yaparken, diğer futbolcular ise taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Çift kale maç sırasında teknik direktör Hami Mandıralı, Cavanda'yı iki kez uyardı. İlk pozisyonda ciddiyetsiz tavır sergileyen oyuncuya yumuşak bir uyarı yapan Mandıralı, ardından ise maçı durdurarak Cavanda'yı sert şekilde uyardı.

Rakibi boş bırakma
Hami Mandıralı, Cavanda'ya "Rakibini boş bırakmayacaksın. Basacaksın" diye bağırırken, Belçikalı sağ bek ise geride tek kaldığı için baskı kuramadığını dile getirdi. Hami Mandıralı'nın uyarısının ardından toparlanan Cavanda, attığı bir şık golle de dikkat çekti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN