Web Sürümüne Geç

Fırtına'dan imza şov

Fırtına'dan imza şov
Pazar 31.01.2016

Trabzonspor dün transferde gövde gösterisi yaptı. Güray Vural 3.5, Bosingwa ise 1.5 senelik imza attı. 1461'den 28 yaşındaki Togolu stoper Serge Ognadon Akakpo kiralandı

Trabzonspor'un Akhisar Belediyespor'dan renklerine kattığı Güray Vural ve yeniden Trabzonspor'a dönen Portekizli oyuncu Bosingwa için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde imza töreni düzenlendi.
Güray 3.5, Bosingwa ise 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı. İmza töreni öncesi konuşan Trabzonspor Genel Saymanı Orhan İlarslan, her iki transferin takıma katkı sağlayacağına inandıklarını belirterek, "Taraftarımızın çok sevdiği Trabzonspor ile özdeşmiş arkadaşımız Bosingwa tekrar aramıza döndü. İyi niyetinden ötürü kendisine teşekkür ediyoruz. Yönetimimizin de çok istediği Güray arkadaşımız da oynadığı maçlarda çok iyi bir çıkış yakaladı. Trabzonspor'a olduğu kadar Türk futboluna milli takım düzeyinde de katkı yapacaktır" dedi.

Sorunlar ortadan kalktı
Futbol koordinatörü Yılmaz Büyükaydın da etkili transferler yaptıklarını ifade ederek şöyle konuştu: "Güray kardeşimiz bizim de sürekli takip ettiğimiz, kadromuza katmak istediğimiz bir oyuncuydu. Akhisar'a Alper ve Soner arkadaşlarımız bu nedenle verilmiştir. Bosingwa da kaliteli iyi bir oyuncumuz. Talihsiz sakatlık geçirdi. Sakatlık sonrası bazı nedenlerden dolayı aramızda ayrılmak zorunda kaldı. Kulübümüze yaklaşım tarzı, yine bizim camiamızla birlikte olma isteği bu transferde etkili oldu. Bu yaklaşım, bazı sorunları da ortadan kaldırdı."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN