Web Sürümüne Geç

"Sıra G.Saray'da"

"Sıra G.Saray'da"
Çarşamba 18.02.2016

"Takımın Kayseri maçındaki hırsı ve mücadele gücünü artırarak sahaya yansıtacak ve G.Saray'ı da yeneceğiz. Taraftar da elini taşın altına koyup 'bu takım bizim' demeli"

Trabzonspor Basın Sözcüsü Asım Örem, takımda iyiye gidiş olduğunu, Kayserispor maçındaki mücadele gücünün oyuna yansıdığını söyledi, "Taraftar da elini taşın altına koyup 'bu takım bizim' demeli" dedi. Dün idman sonrası konuşan Örem, "Galatasaray maçına da tempoyla hazırlanıyoruz. Takımın moral ve motivasyonu oyuna yansıttığı hırsı ve mücadele gücü aynen Galatasaray derbisinde de artan bir şekilde yansıyacaktır. Bu birliktelik bir araya geldiğinde skor ile taçlanır. Umudumuz Galatasaray maçında güzel bir futbol ve iyi bir skor. Galatasaray'ı da yeneceğiz" diye konuştu.

"Taraftar takıma küsmüş"
Başarının yolu birlikten geçiyor
. Sporcuları görüyoruz. Bir şeyler yapmaya başladılar" diyerek sözlerine devam eden Örem, sözlerini şöyle tamamladı: İdari olarak biz elimizden geleni yapıyoruz. Teknik ekip de öyle. Bunu tamamlayacak olan taraftardır. Sonuçlardan memnuniyetsizlik, iyi oynamama gibi nedenler taraftarda bir çöküntü, bir küskünlük oluşturmuş. Bundan çıkmamız lazım. Rakipler ileriye giderken taraftar da elini taşın altına koyup 'bu takım bizim' demeli. Bunlar olmadan başarı gelmez.

Yusuf bir şeyler öğrenmiştir
Kayseri maçında tepki alan ve stadı gözü yaşlı olarak terk eden Yusuf Erdoğan ile ilgili olarak Örem şunları söyledi: "Bunlar profesyonel futbolcu. Olaya profesyonel bakmalı. Tabii herkes bir şey öğreniyor Yusuf da öğrenmiştir. Taraftar ona sahip çıkacaktır."

'Küfürü hak etmedim'
Avni Aker'de taraftarların hışmına uğrayan ve Kayseri maçının bitiş düdüğü ile birlikte sahayı gözyaşları içinde terk eden Yusuf Erdoğan konuştu. Genç oyuncu, "Evet kötü oynadım. Maç haftası hastaydım. Ama sebep ne olursa olsun küfrü hak etmedim" dedi.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN