Web Sürümüne Geç

Ali Sürmen TFF'ye ateş püskürdü

Ali Sürmen TFF'ye ateş püskürdü
Pazar 21.02.2016 21:50

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Galatasaray - Trabzonspor maçının ardından Türkiye Futbol Federasyonu'na ve karşılaşmanın hakemi Deniz Ateş Bitnel'e büyük tepki gösterdi.

Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, olaylı Galatasaray - Trabzonspor maçı sonrası hakem Deniz Ateş Bitnel ve TFF'ye ateş püskürdü. Sürmen, "Türk futbol tarihinin en kara gecesini yaşatan Türkiye Futbol Federasyonu ve kara vicdanlı hakemlerin vicdanları ile baş başa bırakmak Trabzonspor kamuoyuna yetmez. Buna sebep olanlar ağır bedeller ödemez ise hiç kimse huzur bulamaz" ifadelerini kullandı.

EMRE AKSOY DA TWİTTER'DAN TEPKİ GÖSTERDİ
Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy ise kendisine ait Twitter hesabından şu ifadeleri kullandı:
"Diyecek bir şey yok. Bilinenlerin dışı bir şey yok, beklenen hareketti bu. Deniz de kendini tanıttı. Maçı Galatasaray almadı, bizim şerefimiz onlara maçı hediye etti. Futbolcularımızı tebrik ediyorum. Onlar gerekeni yaptılar. Ama bir gerçek var ki o da lobiler çalışıyor. Bu sonuca Galatasaraylılar sevinebiliyorsa, sindirebiliyorsa o bile üzücü. Penaltıyı haksız kazanan da atan da büyük Trabzonspor'dan gitme."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN