Web Sürümüne Geç

  Yok böyle infaz

  Yok böyle infaz
  22 Şubat 2016, Pazartesi

  Sezona fırtına gibi girerek liderlik koltuğuna oturan bordo-mavili takım, üst üste görülmemiş hakem hataları sonucu yarıştan koptu. MHK'nin yanlış atamalarına, TFF de seyirci kalıp 'infaza' ortak oldu

  2 penaltısının verilmediği, 4 oyuncusunun kırmızı kartla atıldığı maçta Galatasaray'a 2-1 yenilen Trabzonspor, bu sezon hakemlerden çok çekti. Sezona fırtına gibi bordo-mavililer, ilk 4 maç sonunda 3 galibiyet, 1 beraberlikle liderlik koltuğuna oturmuştu. Ancak 5. haftada Avni Aker'de oynanan Galatasaray maçı ile başlayan ve sonrasında artarak devam eden hakem hataları ile Karadeniz ekibi tepetaklak oldu. Merkez Hakem Kurulu, yanlış atamaları ve maçları katleden hakemlere gerekli cezaları vermeyerek, Trabzonspor'un doğranmasına çanak tuttu. Futbol Federasyonu ve MHK aylardır artan krizi izledi, önlem almadı, sonunda dün akşam Deniz Ateş Bitnel faciası yaşandı.

  TFF tabelası söküldü
  Trabzonspor'un hakem katliamı ile Galatasaray'a 2-1 mağlup olmasının ardından bordo-mavili taraftalar, Trabzon TFF Bölge Müdürlüğü'nü bastı. Yaklaşık bin taraftarın akın ettiği binaya 'Yeter artık hakemler' tezahüratı yaparak giden öfkeli kalabalık, binanın camlarını indirdi. Federasyonun tabelası söküldü. Polisler, taraftarları güçlükle yatıştırdı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN