Web Sürümüne Geç

İnsanlar bize saygı duysun

İnsanlar bize saygı duysun
Pazar 28.02.2016

"Ben Trabzonspor'a hizmet eden, hizmet veren herkese saygı duyuyorum onlar da bize saygı duymalı. Elimde sihirli değnek yok. Bu maçta iştahsız oynadık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, takımında iştah ve kazanma arzusu göremediğini ifade etti. Mandıralı, "Kayserispor ve Galatasaray maçlarında iştahlı ve arzulu oynadık. Ama Osmanlıspor karşısında istenen futbolu ortaya koyamadık. Gerçekten takımını desteklemeye gelen bir grup vardı tribünde. Bir grup da eleştirmeye gelmişti. Bizim elimizdeki kadro ortada. 10 eksik, bunun 6-7'si direkt oynayan oyunculardan oluşuyor. Eksik bir takım ve kadroyla yapabileceğimizi yapmaya çalıştık ancak bu kadar yapabildik" dedi. Mandıralı, "Benim elimde sihirli değnek yok, değneği döndüreyim de her maçı kazanayım. Elimizdeki yetenekli oyuncu kadrosu bu. Bunu onları küçümsemek için söylemiyorum. En iyisini sürmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

En büyük hoca gelse ne olur?
Mandıralı, Trabzonspor'un golünden sonra Twitter'da taraftarlarla arasında hoş olmayan diyalog yaşandığına ilişkin soru üzerine şunları söyledi: "Ben onlara sevgi saygı duyuyorsam, onlar da bizim durumumuzu göz önüne alarak eleştirsinler. İyi yaptığımız zaman övüyorlar, teşekkür ediyoruz. Bizi biraz ellerini vicdanlarına koyarak eleştirsinler. Buraya dünyanın en büyük hocasını getirsen ne değişecek? Taraftarlara karşı bir saygısızlığımız olmaz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN