Bire bir aynı!

Bire bir aynı!
Pazar 01.05.2016

Trabzonspor, 45+3’te yediği penaltı golüyle Eskişehirspor’a mağlup oldu. Es-Es, bu 3 puanla düşmemek için umutlandı. Aykut Demir, gol sonrası çıkan tartışmada kırmızı kartla atılınca, Fırtına ikinci yarıyı 10 kişi oynadı. Bordo-mavililer yenilgiye değil, bir kez daha çifte standarda isyan etti.

Bu sezon hakem hatalarından çok çeken Trabzonspor, dün de Halis Özkahya'nın çizgi hakemi Serkan Tokat'ın uyarısıyla verdiği penaltı ile mağlup oldu. 43'te Nadir ceza sahası dışından şansını denedi, top elini saklayan Aykut'tan geri döndü. Özkahya penaltı verdi. Gol sevinci sonrası hakemin yanına giden Eskişehirsporlu futbolcunun eliyle yüzünü iten Aykut Demir kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı. Trabzonspor'un F.Bahçe ile karşı karşıya geldiği maçta Mehmet Topal'ın koluna çarparak gole giden pozisyona penaltı kararı verilmezken Demir'in elini saklayarak ve üzerine gelen topun koluna çarpması sonucu penaltı kararı verilmesi taraftarları çileden çıkardı.

ÇAKAR: TRABZON'U KATLETTİLER
Taraftarlar "Çifte stardardın böylesi. Yeter artık. Kıyım devam ediyor" yorumlarını yaptı. Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Nevzat Aydın pozisyonla ilgili, "Bire bir aynı hatta daha net pozisyonda geçen hafta penaltıyı verme, buna penaltı ver. Hakem senin karşındaysa nasıl oynayabilirsin ki?" dedi. Eski hakem Ahmet Çakar da twitter hesabı üzerinden, "Ya gerçekten Trabzonspor'u bu sene hakemler katlettiler" ifadelerine yer verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN