Cumhurbaşkanımıza müteşekkiriz

Cumhurbaşkanımıza müteşekkiriz
Pazar 08.05.2016

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak dün Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Akyazı'da devam eden stadyum ve spor kompleksi inşaatı hakkında değerlendirmelerde bulunan başkan Gümrükçüoğlu, şöyle konuştu: "Sayın Bakanımızın, Trabzonspor hassasiyetini biliyoruz. Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şehrimiz ve camiamız adına teşekkür ediyorum. Daha önce hiçbir şehre ve kulübe yapılmayan dev bir yatırım Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Trabzon'a yapılıyor.

Özel firmalar yanaşmadı
Akyazı'da içinde 41 bin kişilik stadın da bulunduğu dev bir spor kompleksi inşa ediliyor. O süreci en iyi yaşayanlardan birisiyim. Özel firmalar geldi inceledi, hiçbiri bu işe yanaşmadı. Sayın Cumhurbaşkanımız tensip buyurdular inşaat başladı. Bu konuda kendisine müteşekkiriz." Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak da yaptığı değerlendirmede, Trabzon'un kendileri için çok farklı bir anlam taşıdığını belirterek, "Bakanlıklar, kamu kurum ve belediyeler olarak yapacağımız çalışmalarla Trabzon'umuzu zirveye taşımak hepimizin vazifesidir" ifadelerini kullandı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN