Yanal'ı alalım mı?

Yanal'ı alalım mı?
Pazartesi 09.05.2016

Ersun Yanal’ı mı aldık” diye soran bir taraftara, “Alalım mı” karşılığını veren Muharrem Usta, tecrübeli hocaya sıcak baktığını gösterdi

Teknik direktör arayışında son düzlüğe girilen Trabzonspor'da öne çıkan aday Ersun Yanal konusunda dün başkan ve bir taraftar arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Rizespor maçı için geldiği Trabzon'da eski yöneticilerden Tanju Akıncıoğlu'nun babası Ural Akıncıoğlu'nun İskenderpaşa Camii'ndeki cenaze törenine katılan başkan Usta, cami çıkışında bir taraftarın, "Ersun Yanal'ı mı aldık başkanım?" sorusu ile karşılaştı. Başkan Usta da bunun üzerine taraftara, "Almış mıyız? Alalım mı Ersun hocayı" diye cevap verdi. Taraftarla başkanın sohbeti, gülüşmelere sebep oldu. Şimdiye kadar görüşülen isimleri masaya yatıran yönetim kurulu, yaptığı eleme sonucu aday sayısını ikiye indirmiş, bu isimlerin de Ersun Yanal ve Anderlecht'in çalıştırıcısı Besnik Hasi olduğu belirtilmişti.

Toplantıda netleşecek
Dünkü konuşmada Muharrem Usta'nın Ersun Yanal'a daha sıcak baktığı şeklinde yorumlandı. Bordo-mavili yönetimin, Yanal'la temas kurduğu ve tecrübeli hocanın yüksek maliyetini indirmeye çalıştığı dile getirildi. Hoca konusunun önümüzdeki günlerde yapılacak yönetim kurulu toplantısında açıklığa kavuşacağı gelen haberler arasında.

Taraftarımız teminatımızdır
Başkan Muharrem Usta, dernek açılışında, Trabzonspor camiasının, büyüklüğüne yakışır bir şekilde devam edebilmesi için en büyük gücünün taraftarları olduğunu söyledi. "Her şey önemli ama taraftar her şeyden önemli" diyen başkan, "12. adam bir kulübün büyüklüğünü temsil etmede çok önemli. Geleceğimizin teminatı taraftarlarımızdır" ifadesini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN