Fark açıldı saha karıştı

Fark açıldı saha karıştı
Cumartesi 14.05.2016
Maçın son dakikasında gergin anlar yaşandı. Salih Dursun, Danilo'ya arkadan sert müdahalede bulundu. Salih'in üzerine yürüyen Danilo, güçlükle sakinleşti. Hakem bu pozisyonda Salih Dursun, Semih Karadeniz ve Danilo'ya sarı kart gösterdi. Pozisyonun devamında Belçikalı oyuncuya bu kez Yusuf Erdoğan faul yaptı. Yaşanan kısa süreli gerilimin ardından hakem Yusuf'u ikinci sarıdan oyundan attı.

Kadroda 5 değişiklik
Teknik direktör Hami Mandıralı, sakatlıkları bulunan Ramazan, Akakpo, Musa, Douglas, Muhammet Demir, kart cezalısı Aykut Demir ve izinli Onur ve Bosingwa'nın yokluğunda mecburi revizyona gitti. Mandıralı, kalede Onur'un yerine Esteban'a, Bosingwa'nın yerine Mustafa, Douglas'ın yerine Salih, Musa'nın yerine Güray ve Demir'in yerine Cardozo'ya 11'de görev verdi.

2 genç daha geldi
Bordo-mavili takımda değişim hareketi sonucunda son iki hafta takımda forma giymeye başlayan Savaş, Yusuf ve Semih Karadeniz'den sonra genç oyuncular Yağızcan ve Cafer Tosun da 18 kişilik kadroda kendilerine yer buldu. Geçtiğimiz hafta Trabzonspor ile profesyonel sözleşme imzalayan Yağızcan ilk kez resmi bir maçta kadroda yer aldı.
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN