İnanmasam gelmezdim

İnanmasam gelmezdim
Cuma 27.05.2016

İki yıllık imza attıktan sonra çalışmalarına başlayan ve zor bir yolculuğa çıktıklarını belirten tecrübeli hoca, “Trabzonspor’un gücüne inandığım için buradayım” dedi

Geride kalan sezonda tarihinin en kötü sonuçlarına imza atan Trabzonspor, yeni sezonda yeni yapılanmayla ayağa kalkıp, taraftarının yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Bordomavili takımın yeni teknik direktörü Ersun Yanal da gelecek adına umutlu mesajlar verdi. Trabzonspor'u birliktelik sağlayarak ayağa kaldıracaklarına inandığını belirten 54 yaşındaki başarılı hoca, "Trabzon'u ve Trabzonspor'un değerlerini bilen biri olarak herkesin gönlünü verdiği, herkesin katkısı olan Trabzonspor'un gerektiği yere geleceğine inanıyorum. Medyasıyla, camiasıyla, futbolcusuyla, yönetimiyle ve çalışanıyla birliktelik sağlayacağız" diye konuştu.

Zorlukları geride bırakırız
Bir hak edişe ulaşmak için çalışmalara başladıklarını ifade eden Yanal, "Bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu uzun ve zor bir yolculuk olacak. Bunun altından kalkmak için de herkese ihtiyacımız var. İnandığım için buradayım. Çünkü Trabzon'un gücüne inanıyorum. O gücü ortaya koyduğunda herkesin arzu ettiği sonuca ulaşılacağını biliyorum" diye konuştu. Tecrübeli teknik adam şöyle devam etti: "Bu camia el ele verirse her türlü zorluğu aşar. Geçmişte yaptıkları ortada. Biz bu ruhu yeniden dirilterek art arda başarılı işler yapacağız. Bunun için biraz zamana ihtiyacımız var."
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN