Web Sürümüne Geç

Seferberlik

Seferberlik
Perşembe 01.07.2016

Başkan Usta, bayram sonrası olağanüstü hal ilan edecek: “120 locayı satmamız gerek. Bunu 36 ayda da alabilecekler. 10 kişi bir araya gelip loca alabilir. Transfer edeceğimiz oyuncular da hazır gelecekler."

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takımda şu anda yer alan oyuncularla aile gibi olduklarını dile getirdi. Usta, "Takımda kalan oyuncularımıza projeler ve hedeflerimizi anlattık. Kafalarında herhangi bir soru işareti yok. Disiplininden, oyuncuların kilolarına kadar çok iyi bir başlangıç yaptık. Yaz döneminde kendine bakmamış oyuncumuz neredeyse yok. Bizim geçen sene gördüğümüz o tablo bu sene hiç yok. O nedenle sezona başka bir giriş yaptık" dedi. Usta, listelerinde olan oyuncularla anlaşabilmeleri halinde hazır halde geleceklerini vurgulayarak, "İstediğimiz futbolcular şu anda oynadıkları için hazırlar. İkinci kamp dönemine yetişirlerse takım olma yolunda önemli adım atmış olacağız. Şu anda hedef telaffuz etmek istemiyoruz" ifadelerini kullandı.

Güçlü markalar masada
Başkan sponsorluk anlamında güçlü markalarla yolculuğa çıkacaklarını belirterek, "Trabzonspor tarihinde görmediği kadar güçlü markalarla bir yolculuğa çıkıyor. O markaları hepimiz yakında göreceğiz. 120 tane locamız var ve bunların satışıyla ilgili işlemlere bayramdan sonra başlıyoruz. Trabzon'da 35 locanın satılabileceğiyle ilgili bir liste hazırlandı. Localar 3 yıllık satılacak. Bununla ilgili olarak banka finansman hazırladık. İsteyen 36 ayda bu locaları alabilecek. Locayı şahıs, şirket veya 10 kişilik olan locaları 10 kişi bir araya gelip de alabilir. Peşin ödendiğinde belli bir indirimi olacak. 120 locayı satmamız lazım. Bayramdan sonra bir seferlik olacak" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN