Web Sürümüne Geç

  Trabzonspor Slovakya'da

  Trabzonspor Slovakya'da
  03 Temmuz 2016, Pazar

  Yeni sezon için Trabzon'daki çalışmalarını tamamlayan Trabzonspor, 1’inci etap yurt dışı kampı için bugün Slovakya’ya gitti.

  Sabah saat 44.00'te THY'ye ait tarifeli uçakla Trabzon'dan havalanan kafile, yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından Avusturya'nın başkenti Viyana'ya indi. Bordo mavilileri karşılayan taraftarlar, futbolcularla fotoğraf çektirip başarı dileğinde bulundular.

  Trabzonspor, daha sonra karayoluyla Slovakya'nın Samorin kasabasına geçti. 3-16 Temmuz tarihleri arasında çalışmalarını Samorin'de sürdürecek olan bordo mavililer, kampın ardından Trabzon'a dönecek.

  21 KİŞİLİK KADRO

  Trabzonspor'un planlanan 21 kişilik kamp kadrosunda izinli olan kaleci Onur Recep Kıvrak'ın dışında şu futbolcular yer aldı:

  "Zeki Yavru, Mustafa Akbaş, Gökhan Alsan, Mustafa Yumlu, Güray Vural, Abdülkadir Ömür, Esteban Alvarado, Okay Yokuşlu, Yusuf Yazıcı, Yusuf Erdoğan, Aytaç Kara, Hasan Batuhan Artarslan, Mehmet Ekici, Muhammet Demir, Muhammet Beşir, Uğur Demirok, Akakpo, Semih Karadeniz, Ramazan Övüç. Uğurcan Çakır ve Furkan Taş"

  MUSTAFA YUMLU GEÇ BAŞLAYACAK

  Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren ancak yeniden anlaşmaya varılan Mustafa Yumlu'nun Trabzon'da yapılan çalışmalarda Zeki Yavru ile çarpışarak sakatlandığı ortaya çıktı. 28 yaşındaki savunmacının sağ dizinde esneme meydana geldiği öğrenildi. Ayağı sargılı şekilde Slovakya'ya giden Mustafa Yumlu'nun tedavisinin yaklaşık bir hafta süreceği ve ardından çalışmalara başlayabileceği belirtildi.

  YANAL 1O OYUNCUYU İSTEMEDİ

  Bu arada Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği oyuncuları yönetime verdiği belirtildi. Ersun Yanal'ın yabancı oyunculardan Cardozo, Cavanda, Douglas, Yatabare ve N'doye'nin yanı sıra Türk oyunculardan Sefa, Musa, Özer, Erkan ve İshak'ı yeni sezonda kadroda görmek istemediği ifade edildi. Bordo mavili yönetimin ise Ersun Yanal'ın raporu doğrultusunda kadroda düşünülmeyen oyuncuları göndermek için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

  KULÜP DERGİSİ MOBİL ORTAMA TAŞINDI

  Trabzonspor'un aylık olarak yayınlanan dergisi mobil ortama taşındı. Kulüpten verilen bilgide, E-Derginin ilk sayısına bedava ulaşılabileceği belirtildi. Eski sayıların derlenen içeriklerinin de yer aldığı E-Derginin kapağının, 3 Temmuz şike sürecine ayrıldığı bildirildi. Ayrıca çeşitli videoların bulunduğu derginin Ağustos sayısında, bazı yeniliklerin de taraftarlarla buluşturacağı ifade edildi.

  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN