Web Sürümüne Geç

"Mücadeleyi bırakmayacaksınız"

"Mücadeleyi bırakmayacaksınız"
Pazartesi 04.07.2016 11:49

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, kamp çalışmalarında bordo mavili futbolculara özellikle mücadeleci olmaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Slovakya'nın Samorin kasabasında 1'inci etap kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Ersun Yanal fırtınası esiyor. Kampa tempolu başlayan bordo mavililerde deneyimli teknik adam zaman zaman çalışmaları durdurarak, "Topu kaybettiğinizde asla mücadeleyi bırakmayacaksınız. Sürekli birbirinizle yardımlaşın, kafanızı kaldırın, dik oynayını" diyerek uyarılar yapıyor.

ÖNCE KENETLENME
Trabzonspor'da yeni sezon öncesi öncelik birlik ve beraberlik arayışı dikkat çekiyor.

Bu konuda çok hassas davranan teknik direktör Ersun Yanal, basit toplantıları dahi kenetlenerek gerçekleştiriyor. Antrenman öncesi saha ortasında toplanan bordo mavililer bir çember oluşturarak omuz omuza değerlendirmeler yapıyor.

Yanal, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunarak, takımdaki arkadaşlık duygularını ve yardımlaşmayı üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

ONUR İLK KAMPA KATILMAYACAK
A Milli Futbol Takımı ile Euro 2016'ya katılan Trabzonspor kaptanı Onur Recep Kıvrak'ın bordo mavililerin Slovakya'da gerçekleştirdiği ilk etap kampına katılmayacağı belirtildi. İzinli olan Onur'un Macaristan'da yapılacak ikinci etap kamp çalışmalarında ise yer alacağı ifade edildi.

YANAL KAMP OTELİNİ BEĞENDİ
Bu arada teknik direktör Yanal, takımın Slovakya'nın Samorin kasabasında kaldığı ve çalışmalarını gerçekleştirdiği oteli çok beğendi. Özellikle antrenmanları yaptıkları sahanın otelin hemen yanında bulunması Yanal'ı memnun etti. Yanal, bu memnuniyetini kampı takip eden basın mensuplarıyla da paylaştı.

Etiketler Futbol, Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN