Web Sürümüne Geç

  Avrupa çıkarması

  Avrupa çıkarması
  Pazartesi 05.07.2016

  Başkan Muharrem Usta, “Transfer görüşmeleriyle ilgili İtalya ve Fransa’dayız. 6-8 oyuncu ilavesiyle kadromuz güçlenecek, zenginleşecek. Şartlarımıza göre en iyisini alacağız” dedi

  Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, 3 Temmuz şike süreci ve transfer çalışmaları ile ilgili Twitter'dan açıklama yaptı. 2011 yılında başlayan şike süreciyle ilgili olarak, "100 yıl geçse bile ne bu tarih ve ne de bu sayfa asla kaybolmaz" diyen Usta, transfer çalışmalarıyla ilgili de "Sabır arkadaşlar sabır. Acele ve panikle eski hataları tekrarlamamalıyız. Doğru işler yapmalıyız. Yoksa ağır bedel kaçınılmaz olur. Yeni oyuncular ile kampa katılanlardan 24-25 kişilik kadromuzu netleştireceğiz. Şartlarımıza göre en iyisi olacak, panik yok. Bayramda satılacak, alınacak oyuncularla ilgili İtalya ve Fransa'dayız. Şimdiden iyi bayramlar. 6-8 oyuncu ilavesiyle kadromuz güçlenecek, zenginleşecek" dedi.

  Roncaglia ve Pied
  Bu arada Muharrem Usta'nın İtalya ve Fransa'ya yapacağı ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın'ın da yer alacağı öğrenildi. Başkan Usta'nın bu ziyaretler esnasında kendisiyle prensip anlaşmasına varılan, 29 yaşındaki stoper Facunda Roncaglia ile oe bir araya geleceği ve bu anlaşmaya son şeklini vereceği dile getirildi. Oradan da Fransa'ya geçecek olan Başkan Usta, bonservisi elinde olan Fransız sağ bek oyuncusu Pied ile bir araya gelecek. Başkanın iki birkaç transfer müjdesi vermesi bekleniyor.

  Yunus Emre SEL
  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN