Web Sürümüne Geç

‘Taliplileri var’

‘Taliplileri var’
Perşembe 08.07.2016

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Egemen, “Başkanımız İtalya ve Fransa’da transfer görüşmesi yapıyor. Anlaştığımız isimler var” dedi

Bordo-mavili Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Egemen, bir iki gün içinde transfer hareketliliği yaşanacağını söyledi. Egemen, "Anlaştığımız isimler var. Bazı transferlerimizin isimlerinin basında yer alması nedeniyle fiyatlar yukarı çıktı ve olumsuz sonuçlandı. Ama alternatifli bir listemiz var" dedi. Egemen şöyle devam etti:

6-7 oyuncu alacağız
"Bu yıl 2 büyük kupanın olması transferleri geciktirdi. Ama çalışmalarımız devam ediyor. Başkanımız da transfer görüşmeleri için İtalya'ya gitti ve oradan da Fransa'ya geçecek. 6-7 takviye yapmayı planlıyoruz. Daha önce İbanez'i açıklamıştık. Transferde anlaştığımız isimler var."

'Taliplileri var'
Gönderilecek oyuncularla ilgili de konuşan Egemen, "Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen oyuncularımıza teklifler var. Tabii bir oyuncuyu göndermek ve almak için çoklu aşamalar mevcut. Bu işler kolay değil. Yabancı oyuncularımıza da yurt dışından teklifler var" dedi.

Yeni görev olabilir
Daha önce genel sekreter yardımcılığı yapan Egemen, görev değişikliği konusunda şöyle dedi: "Yönetimde bazı görev değişiklikleri yaşandı. Önümüzdeki günlerde yeni bir görev dağılımı yapabiliriz. Biz Trabzonspor'un askeriyiz. Kulüp zarar gördüğü anda müdahalelerimiz olur."
Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN