Web Sürümüne Geç

Hoşgeldin Ramil

Hoşgeldin Ramil
Çarşamba 13.07.2016

4 senelik imza atan Azerbaycan asıllı Rus forvete toplam 1 milyon 630 bin euro garanti ücret ödenecek. Dün kampa katılıp idmana çıkan 20 yaşındaki golcü, klas hareketleri ile dikkat çekti

Trabzonspor , önceki gün görüşmelere başladığını duyurduğu Azerbaycan asıllı Rus forvet Ramil Sheidaev ile 4 yıllık anlaşma sağladı. Bordo-mavili kulüp, Sheidaev'e 4 yıl için toplam 1 milyon 630 bin euro garanti ücret ödeyecek. Borsaya gönderilen resmi açıklamada "Serbest statüdeki profesyonel futbolcu Ramil Sheidaev'in kulübümüze transferi konusunda yapılan görüşmeler anlaşma ile sonuçlanmıştır" denildi. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Samorin kasabasında bordo-mavili ekibin kampına katılan Sheidaev'e, 2016- 17 için 430 bin euro, 2017-18 için 350 bin euro, 2018-19 için 400 bin euro ve 2019-20 futbol sezonu için de 450 bin euro garanti ücret ödeneceği resmen açıklandı.

Yanal tek tek tanıştırdı
Bordo-mavililerin sağlık kontrolünden geçirdikten sonra kamp kadrosuna dahil ettiği yeni transfer Sheidaev ilk antrenmanına ayağının tozuyla çıktı. Teknik direktör Ersun Yanal'ın sabah kahvaltısında takım arkadaşları ile tanıştırdığı 20 yaşındaki forvet, ardından takımla birlikte çalıştı. Takım arkadaşları 'Hoşgeldin' diyerek karşıladıkları Sheidaev'e yakın ilgi gösterdi, ortaya sıcak görüntüler çıktı. Genç yıldız, ilk idmanı olmasına rağmen klas hareketleri ve hırsı ile dikkat çekti. Yanal'ın bir süre özel olarak görüştüğü Sheidaev'in daha ilk günden yüzünün gülmesi dikkat çekti.

Yunus Emre SEL
Etiketler Trabzonspor, Futbol
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN