Okay Yokuşlu özür diledi

Okay Yokuşlu özür diledi
Cuma 15.07.2016 14:55

Slovakya'nın Samorin Kasabası'nda 1’inci etap kamp çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’un bu sabah yaptığı antrenmanda Zeki Yavru ile Okay Yokuşlu arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.

Kamp yapılan otelin sahasında teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde ilk 20 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmana izinli olan Uğur Demirok, salonda çalışan Mehmet Ekici ve dünkü çalışmada belinde ağrı hisseden Ramazan Övüç yer almadı.

OKAY ÖZÜR DİLEDİ
Antrenmanda,ısınma hareketlerinin ardından dar alanda topla çalışma gerçekleştirildi. Bir pozisyonda Okay Yokuşlu'nun sert müdahalesi sonucu Zeki Yavru yerde kaldı. Zeki, sert müdahale sonrasında Okay Yokuşlu'ya tepki gösterdi ve iki futbolcu arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Okay Yokuşluş, arkadaşına elini uzatıp özür dilerken Zeki Yavru'nun gerginliğinin bir süre daha sürdüğü gözlendi.

ANTRENMANI KENARDAN TAKİP ETTİ
Bu arada Ersun Yanal'ın antrenmanlarda da moralsiz olduğu görüldü. Düşünceli olduğu gözlenen Ersun Yanal, bugünkü antrenmanın basına açık bölümünün tamamında çalışmaları kenardan takip etti.

BASIN TOPLANTISINI ERTELEDİ
3 Temmuz'da birinci etap kamp çalışmaları için Samorin'e gelen ve Ramazan bayramının ilk gününde kamp yapılan otelin kapılarını basın mensuplarına açan teknik direktör Ersun Yanal'ın, 13-14 Temmuz tarihlerinde kamp değerlendirmesi yapacağı açıklanmıştı. Kulüp medya yetkilileri, söz konusu toplantının gerçekleşmeyeceğini açıklarken Yanal'ın ikinci kampta değerlendirme yapabileceği öğrenildi.

SAMORİN KAMPI SONA ERİYOR
Trabzonspor'un 14 günlük Slovakya kampı, yarın yapılacak çalışmaların ardından sona erecek. Yarın sabah Samorin'de son çalışmasını gerçekleştirecek olan bordo mavililer, ardından karayoluyla Viyana'ya geçecek. Viyana'dan da TSİ ile 23.20'de hava yolu ile Trabzon'a dönecek olan bordo mavili takım, 20 Temmuz'da Trabzon'da yeniden çalışmalara başlayacak. Bordo mavililer, 24 Temmuz'da ikinci etap kamp çalışmaları için Macaristan'a gidecek.

Etiketler Trabzonspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN