Web Sürümüne Geç

  Forma dağıtacağız

  Forma dağıtacağız
  15 Temmuz 2016, Cuma

  “Bu sezon seyircili oynayacağımız 4. maçımızı Akyazı Stadı’nda yapacağız. Kombine ve bilet alan her taraftarımıza forma hediye edeceğiz. Yeni transferlerimizi de birkaç gün içerisinde açıklayacağız”

  TRABZONSPOR Başkanı Muharrem Usta, NTV Spor'a konuştu ve taraftarı heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Usta'nın sözleri özetle şöyle:
  Akyazı Stadı çok olağanüstü bir şey olmazsa 4. maça (2 maç seyircisiz) yetişecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve TOKİ başkanımız stat ile yakından ilgileniyor.
  Akyazı'nın bulunduğu alan gece gündüz yaşanacak bir yer olacak. Bazı projelerimiz var. Aslında futbolun güzelliği taraftarıyla olan olgu. Bunun en yakın örneğini İzlanda Milli Takımı ile gördük. Yeni statta bütün bilet ve kombine alanlara forma hediye edeceğim. Formasız stada girilsin istemiyoruz.
  Yeni tezahüratlar çıkarmamız lazım. İzlanda üretti... Bizi sevmeyenlerin koltuklarının iptal edildiğini görmeyeceğiz. Bu kulübe zarar veren kim varsa o bizim tasvip etmediğimiz profildir. Yeni statla bambaşka Trabzonspor ortaya çıkacak.
  Ben tarihe adımızı Trabzonspor ile ilintili bölümde kötü bir şey yazılmasını asla içime sindirmem. Hem kulübe hem bize yakışmaz
  QNB ile sponsorluk anlaşması imzaladık. En az onlar kadar büyük bir firma daha gelecek. Bu formanın göğsü de sırtı da dolu dolu olsun istedik
  Alacağımız 6 oyuncu daha var. Futbolcular hazır gelecek. Hepsi Avrupa'da ve Amerika kupasında oynadı.
  Biz futbolcuların bütün alacaklarını zamanında ödeyeceğiz. Lig başlamadan iki gün önce kalan ödemelerimizin hepsini yapacağız.
  Artık takım kazanmadan kimseye ekstra ödeme yok. Kazan kazan sistemi geldi. Prim filan zaten yok. Puana göre sisteme geçtik. Doğrusu bu
  Etiketler Trabzonspor, Spor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN