Sekteye uğramayacak

Sekteye uğramayacak
Perşembe 21.07.2016

Usta, transfer görüşmelerinde zaman zaman sorunlar çıktığını doğrulayarak, “Gereken bölgelere gerekli takviyeler yapılacak. Hocamız ve transfer komitemiz bu konuda oldukça koordineli çalışıyor” diye konuştu

Trabzonspor'da transfer çalışmalarının henüz istenen düzeye gelememesi nedeniyle artan taraftar baskısı azaltılmaya çalışılıyor. Bordo-mavili kulübün Başkanı Muharrem Usta, Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ve transfer komitesiyle süreci hızlandırmak için yoğun çaba harcarken, uzun zamandır görüşülen oyuncuların sürekli olarak yeni sorunlar çıkartması ise can sıkıyor. Başkan Usta, gereken bölgelere gerekli takviyelerin yapılacağı konusunda kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini vurgulayarak, "Hocamız ve transfer komitemiz bu konuda oldukça koordineli bir şekilde çalışıyor" ifadesini kullandı.

Görüşmeler devam ediyor
Usta, zaman zaman transfer çalışmalarında sorunlar yaşadıklarını belirterek, "Transfer konusunda bu kez alışılagelmişin dışında bir yol izledik. Bu defa menajerler bize isim önermedi. Biz kendimizin belirlediği oyuncularla görüşmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Ancak bunu yaparken de futbolcuların beklentilerine göre değil; kulüp çıkarlarına göre hareket etmeye çalışıyoruz. Geçmişte yapılan ağır sözleşmelerinin tekrarını yapmamak bizim en önemli amaçlarımızdan bir tanesi" diye konuştu.

Yunus Emre SEL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN