Web Sürümüne Geç

  Castillo geliyor

  Castillo geliyor
  26 Temmuz 2016, Salı

  Fabian Castillo bugün Türkiye’ye geliyor, Onazi’deki fark aşılabilecek kadar küçük, Kaddouri gelmeye razı ama kulübü Napoli direniyor, Eren’de sıkıntı var ve Kamil’de takas gündemde

  Fabian Castillo (24-Sol açık ve forvet): Trabzonspor taraftarının en çok istediği isimler arasında yer alıyor. Oyuncu ile anlaşma sağlanmıştı, kulübü Dallas ile de ön sözleşme imzalandı. 24 yaşındaki futbolcu bugün İstanbul'a ayak basacak ve yönetim ile son kez bir görüşme yapacak. Ardından da ve sağlık kontrolünden geçirilecek ve 4 yıllık imza atacak.

  Ogenyi Onazi (23-Orta saha): Teknik direktör Ersun Yanal'ın mutlaka takviye yapılmasını istediği orta sahada oyunu iki yönlü oynayabilen futbolcunun kulübü ile bonservis pazarlığı devam ediyor. Kulübü ayrıca iki farklı bankadan ödenecek rakam için teminat talep etti. Onazi'nin kendisinin istediği rakam ile kulübün verdiği arasındaki fark ise kapanacak seviyede. Onazi, Trabzonspor'a yakın isimler arasında.

  Omar El Kaddouri (25-Orta ofans, sağ açık): Castillo ile birlikte Yanal'ın kanatlarda değerlendirmeyi düşündüğü Kaddouri, Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor. Ancak oyuncunun kulübü Napoli ile bir yıllık sözleşmesinin kalması nedeniyle pazarlıklar yüksek rakamlar üzerinden yapılıyor. Bordo-mavililer, oyuncunun menajeri ile kurduğu sıkı ilişkiler çerçevesinde bu transferi olumlu olarak sonuçlandırmak istiyor.

  Eren Derdiyok (28-Forvet): Bordo-mavililerde Ramil Sheidaev dışında direkt oynayabilecek bir forvet arayışında ismi gündeme geldi. Kasımpaşa'nın da 4 milyon euro'ya yakın bir bedel ile satmaya sıcak baktığı Eren'in menajeri ile yapılan görüşmelerde olumlu geçti. Ancak rakamın yüksekliği nedeniyle Trabzonspor yönetimi bu transferde biraz tedirgin davranıyor.

  Kamil Ahmet Çörekçi (24-Sağ bek): İsmi sürpriz bir şekilde gündeme gelen Kamil Ahmet Çörekçi, sıkıntıya giren Jeremy Pied transferinden sonra listeye dahil edildi. Erkan Zengin'in satışıyla ilgili Eskişehirspor kulübü ile devam eden görüşmelerde de gündeme gelen Kamil Ahmet'in transferinin farklı oyuncuların takasıyla gerçekleşebileceği iddia ediliyor.

  Yunus Emre SEL
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN