Yanal ile coşarız

Yanal ile coşarız
Cuma 29.07.2016

Uğur: Hoca agresif mücadele istiyor.Savaşan bir takım izleteceğiz Yeni stat bir başlangıç olacak ve Akyazı’ya gelen hiçbir rakip oradan çıkamayacak

Bordo-mavililerin önceki gün Gerasdorf'u 6-1 yendiği maçta 2 gol atan Uğur Demirok, Macaristan'da basın toplantısı düzenledi. Uğur bu sezonun çok farklı olacağını belirterek, "Takım için daha çok sahiplenme duygusu var. Takımı daha sahiplenerek, genç oyuncularla sezona iyi başlamak istiyoruz. Bir ayrılık yaşadım ama biz her zaman Trabzonspor için buradayız. Çok farklı bir sezon yaşayacağız" dedi.

ARMAMIZ BUNU GEREKTİRİYOR
28 yaşındaki stoper, "Ersun Yanal ile çok farklı bir Trabzonspor olacağından eminim. Hoca agresif mücadele istiyor. Bunu sahaya en iyi şekilde yansıtacağız. Bu sene izleyenler mücadele eden, savaşan bir takım görecek. Farklı bir Trabzon izleyecekler. Yeni stadımıza gelen hiçbir rakip oradan çıkamayacak. Armamız bunu gerektiriyor" diye konuştu.

'YAKIŞANI YAPTIM'
Uğur, geçen sezon Kulüpler Birliği'nin, '2 dakika düşün' eylemine kiralık olarak oynadığı Osmanlıspor'da katılmayarak sırtını dönmesiyle ilgili de "İçimden geçeni yaptım. Trabzonspor futbolcusunun yapması gerekeni yaptım. İyi ki yaptım" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN