Web Sürümüne Geç

  Rodallega, Castillo’yu da uçurur

  Rodallega, Castillo’yu da uçurur
  22 Ocak 2017, Pazar Güncelleme: 23:00

  İspanyol AS gazetesi, Trabzonspor’un Rodallega’yı transfer ederek vatandaşı Fabian Castillo’nun da performansını yükseltmeyi hedeflediğini yazdı.

  Fırtına yeni forveti Rodallega'yı beklerken, İspanyol basınından bu transferle ilgili farklı bir yorum geldi. AS gazetesinin Güney Amerika edisyonu, bordo-mavili takımın Kolombiyalı oyuncuyu alarak bu sezon en fazla bonservis bedeli ödediği vatandaşı Castillo'dan da daha çok verim almayı hedeflediğini yazdı. Bordo-mavili takımda yalnızlık sorunu giderilecek olan Fabian Castillo ile Hugo Rodallega'nın hücumda iyi bir ikili olabileceği vurgulandı.

  Öte yandan Trabzonspor ile anlaşan Rodallega, Akhisar Belediyespor'un dün Kayserispor ile oynadığı maçın kadrosuna alınmadı. Teknik direktör Tolunay Kafkas yaptığı açıklamada, "Rodallega konusu uzun süredir gündemde... Bazı şeyler bizim dışımızda gelişiyor... Kulüplerin kararı, saygılıyız" diyerek, transferin bittiğini doğruladı. Kolombiyalı forvetin, bugün ya da yarın Trabzon'a gelerek bordo-mavili takıma katılması bekleniyor.
  Yükleniyor