Web Sürümüne Geç

Tolgay Arslan pazarlığı

Tolgay Arslan pazarlığı
Salı 12.04.2017

Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma öncesi bordo-mavililerin, siyah-beyazlı kulüpte fazla forma şansı bulamayan Tolgay Arslan’ı bir kez daha istediği öğrenildi. Taraflar büyük oranda anlaştı.

Karadeniz ekibinin geçtiğimiz sezon devre arasında kadrosuna katmayı çok istediği ancak transferini son anda gerçekleştiremediği Tolgay Arslan ile ilgili girişimleri sürüyor. Bordo-mavililer son olarak geçtiğimiz hafta sonu oynanan Beşiktaş derbisi öncesi siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi ile Tolgay Arslan konusunda masaya oturdu. Bu görüşmede Tolgay Arslan ile geçmişte yapılan temasların güncelliğini koruduğu vurgulanırken, siyah-beyazlı kulüple sezon sonunda transferin gerçekleşmesi noktasında büyük oranda el sıkışıldı.

Beşiktaş'ın sezon sonunda orta sahaya takviye yapacağı ve bu doğrultuda oluşabilecek şişkinliği giderme noktasında Tolgay'ın kiralık olarak gönderilmesine sıcak baktığı ifade edildi. Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oldukça olumlu geçen bu görüşme sonrası Tolgay'ın da "Kulübüm onay verdikten sonra ben hazırım. Trabzonspor'da oynarım." dediği de ortaya çıktı. İki kulüp arasındaki görüşmelerin sezon sonuna kadar devam edeceği ve ciddi bir sorun yaşanmaması durumunda Tolgay'ın Karadeniz ekibinin formasını giyeceği dile getiriliyor.

Yunus Emre SELYükleniyor
BİZE ULAŞIN