Web Sürümüne Geç

  Biz bir aileyiz

  Biz bir aileyiz
  04 Mayıs 2017, Perşembe Güncelleme: 23:03

  Ahmet Çubukçu: Kayserispor maçının ardından Adana deplasmanına başkanımız, yöneticilerimiz ve futbolcu ailelerimizle birlikte gideceğiz.

  Asbaşkan Ahmet Çubukçu, kalan 5 maçı kazanarak Avrupa hedefini gerçekleştireceklerini söyledi. Çubukçu, "Devre arasındaki transferlerle gelecek sezonun temelini attık. Takımda aile ortamı var ve seneye şampiyonluğa oynayacağız. Kayserispor maçının ardından Adanaspor deplasmanına başkanımız, yöneticilerimiz, teknik heyet ve futbolcularımız, hep beraber ailelerimizle gitmeyi planlıyoruz" dedi.

  SONUNA DEK YOLA DEVAM
  Trabzonspor Asbaşkanı Çubukçu, yeni bir yönetim için olağanüstü genel kurula gidebilecekleri yönündeki iddiaları yalanladı. Çubukçu, "Bu ekiple görev süremizin sonuna kadar devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

  YAZICI TEPKİSİ
  Ahmet Çubukçu, Yusuf Yazıcı'nın başka takımlara transfer olacağı yönünde basında yer alan haberlere tepki gösterdi. "Biz dedikodularla hareket etmiyoruz" diyen Çubukçu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yusuf, uzun yıllar Trabzonspor'da forma giyecek ve inşallah takımının başarılarına katkı sağlayacak. Bizim gündemimizde böyle bir şey yok. Bunlar tamamen yalan. Bu tür konularla zaman harcamak istemiyoruz."
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN