Web Sürümüne Geç

  Camia bayramlaştı

  Camia bayramlaştı
  Salı 27.06.2017

  Bordo-mavilinin geleneksel bayramlaşma töreni Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

  Törene AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, yönetim kurulu üyeleri, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen eski yöneticiler ve taraftarlar katıldı. Yurt dışında bulunan Başkan Muharrem Usta ise törende yer alamadı.

  HER ŞEYİ BAŞARIRIZ
  Çubukçu, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, şu ifadeleri kullandı: "Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar diliyorum. İnşallah Allah tekrarını nasip eder. Yeni bir sezon başlıyor. Trabzonspor camiasının kenetlendiği zaman başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Bu vesile ile herkesin bayramını kutluyorum."

  KAMPA YETİŞTİRECEĞİZ
  Asbaşkan Ahmet Çubukçu, transfer çalışmaları hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çubukçu, "Kucka'yı renklerimize bağlayacağız. Başkanımız işi bitirip dönecektir. Visca da büyük bir takımda oynamak istiyor. Teknik heyetimiz ona sıcak bakıyor. Çalışıyoruz. Serdar Taşçı için bu hafta bazı gelişmeler bekliyoruz. Transferleri kampa kadar bitirmek için çaba gösteriyoruz" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN