Web Sürümüne Geç

  Kucka geliyor

  Kucka geliyor
  01 Temmuz 2017, Cumartesi Güncelleme: 09:45

  Başkan Muharrem Usta’nın transferi için bayram boyunca görüşme yaptığı Slovak orta sahanın menajeri dün gece İstanbul’a geldi, bugün son detaylar masaya yatırılacak ve imzalar atılacak.

  Trabzonspor uzun zamandır peşinde olduğu Slovak orta Kucka'ya nihayet kavuşuyor... Başkan Muharrem Usta, Ramazan Bayramı boyunca İtalya'da 30 yaşındaki orta saha için pazarlık yapmıştı. Transfer görüşmesinin ilk aşamasında tarafların teklif ettiği rakamlar arasında 4 milyon euro'luk bir fark bulunmasına rağmen yapılan son görüşmelerde bu rakam 500 bin euro seviyesine kadar indirildi. Bunun üzerine yönetim, menajer Özkan Doğan'ı Slovakya'ya göndererek daha önce ön anlaşma sağlanan Kucka ile son kez görüşmelerini istemişti. Dün gelen haberler hem Milan'ın hem de Kucka'nın Trabzonspor'a 'evet' dediğini gösterir nitelikte.

  BAVULUNU HAZIRLIYOR
  Tecrübeli orta sahanın menajeri dün gece İstanbul'a geldi. Burada Başkan Usta'nın menajer ile son detayları görüşüp bu transferi açıklaması bekleniyor. Sosyal medya hesabından Trabzonspor taraftarları ile diyaloğunu hiç kesmeyen Kucka'nın da Trabzon'a gelmek için hazırlıklara başladığı belirtildi. Slovak orta saha, kariyeri boyunca çıktığı 300 karşılaşmada rakip fileleri 36 kez sarstı ve 17 de asist yaptı. Tecrübeli oyuncu, Slovakya Milli Takımı ile de 54 maçta 6 gol kaydetti.

  ARTILARI
  İkili mücadele
  Top kazanma
  Top kesme

  EKSİLERİ
  Top saklama
  Pas yüzdesi
  Defansif zeka

  OYUN STİLİ
  Duran toplarda iyi
  Driplingi sever
  Kolay faul alır
  Mücadeleden yılmaz


  Yunus Emre SEL
  Etiketler Trabzonspor, Kucka
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN