Web Sürümüne Geç

  ''Böyle taraftar görmedim''

  ''Böyle taraftar görmedim''
  08 Temmuz 2017, Cumartesi Güncelleme: 19:01

  Slovak yıldız, Trabzon havaalanında coşkuyla karşılandıktan sonra statta imza attı. ''Taraftar inanılmaz. Hayatımda böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım” dedi ve ekledi: Bu formanın hakkını vereceğim.''

  Ve Kucka resmen Trabzonsporlu oldu. Önceki gece geç saatlerde İstanbul'a inen Slovak futbolcu, dün sağlık kontrolünden geçtikten sonra yöneticilerle birlikte Trabzon'a geçti. Uçağı rötar yapan Kucka, saat 19.00 sıralarında şehre ayak basarken, saatler öncesinden havaalanında nöbet tutan bordo-mavili taraftarlar, yeni yıldızlarını coşkulu bir şekilde karşılayıp tezahüratlarda bulundular. Ardından uzun konvoylar eşliğinde Şenol Güneş Stadı'na geçildi. Burada 3 yıllık sözleşmeye imza atan bordo-mavili futbolcunun ilk sözleri "Taraftarın karşılaması inanılmazdı. Hayatımda böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım" oldu.

  2 MİLYON 250 BİN EURO ALACAK
  Elinden gelenin en iyisini yapıp taraftarları mutlu etmek istediğini kaydeden Slovak yıldız, "Çalışkan bir yapım var. Bu formanın hakkını vermek istiyorum" ifadelerini kullandı. Öte yandan Trabzon'un 30 yaşındaki futbolcu için ödeyeceği rakamlar da belli oldu. KAP'a yapılan açıklamada Milan'a 5 milyon euro, Kucka'ya ise 3 yıl için 6.75 milyon euro garanti ücret verileceği bildirildi.

  ARTILARI
  İkili mücadele
  Top kazanma
  Top kesme
  Defansif zeka

  EKSİLERİ
  Top saklama
  Pas yüzdesi

  OYUN STİLİ
  Duran toplarda iyi
  Driplingi sever
  Kolay faul alır
  Mücadeleden yılmaz

  Etiketler Trabzonspor, Kucka
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN