Web Sürümüne Geç

  50. yıl coşkusu

  50. yıl coşkusu
  31 Temmuz 2017, Pazartesi Güncelleme: 11:40

  1967’de doğan Anadolu devi Trabzonspor, 50. Kuruluş Yıl Dönümünü İstanbul’da kutladı. Muhteşem organizasyonda yanan binlerce meşale ile gece şehir aydınlandı.

  Trabzonspor'un 50. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri çerçevesinde İstanbul'da olağanüstü bir gece yaşandı. Gurbetçi Gençler taraftar grubunun organizasyonunda her yıl olduğu gibi binlerce taraftar saat 15.00'te Sütlüce'de toplandı. İstanbul'un tarihi semti bordo-mavi renklere boyanırken gündüz saatindeki etkinliklerin ardından havanın kararmasıyla birlikte coşku da arttı. 22.00'de binlerce meşale yakıldı. Sütlüce sahilinde yanan meşaleler geceyi aydınlatırken ortaya muhteşem görüntüler çıktı. Taraftarlar "Şampiyon Trabzonspor" tezahüratlarıyla İstanbul'u inletti.

  HABERİN GALERİSİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN...  KAN VERDİLER HORON TEPTİLER
  Trabzonspor taraftarı 15.00'te toplandığı Sütlüce'de çeşitli etkinliklere katıldı. Kızılay'ın kurduğu çadırda kan veren bordomavililer, kemençeler eşliğinde horon tepti, kolbastı oynadı. İstanbul dışından gelen taraftarlar da bir hayli çoktu. Bordo-mavililer havadan, karadan, denizden bu muhteşem organizasyona katıldı.
  Etiketler Trabzonspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN