Web Sürümüne Geç

  Yüksek tempoda taktik çalıştılar

  Yüksek tempoda taktik çalıştılar
  28 Mart 2018, Çarşamba

  Bordo-mavililer, Galatasaray derbisi hazırlıklarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde sürdürdü.

  Bordo-mavililer, Galatasaray derbisi hazırlıklarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde sürdürdü. Teknik direktör Rıza Çalımbay yönetimindeki idmana sakatlıkları bulunan Durica, Esteban, Castillo ve Bero ile milli takım kamplarından henüz dönmeyen Novak, Okay, Yusuf, Uğur, Hubocan ve Onazi katılmadı. Bordo- mavililer oldukça yüksek tempolu geçen antrenmanda taktik ağırlıklı bir çalışma yaptı. Burak Yılmaz attığı birbirinden şık gollerle dikkat çekti.

  Mustafa ve Kamil sevinci
  Bordo-mavili takımda milli maçlar nedeniyle lige verilen arada, uzun süredir sakatlığı bulunan ve tedavisi tamamlanan 27 yaşındaki stoper Mustafa Akbaş ile 26 yaşındaki sağ bek Kamil Ahmet Çörekçi takıma geri döndüler. Bu iki oyuncunun da takımla çalışmalara başlaması teknik heyetin de yüzünü güldürdü. Takımda zaman zaman stoper sıkıntı yaşanıyordu.

  Pereira'nın neşesi yerinde
  Karadeniz ekibinin tecrübeli defans oyuncusu Pereira dün idmanda son derece neşeliydi. 33 yaşındaki Portekizli sağ bek, G.Saray derbisi ile ilgili "Biz çok iyi bir takımız. Her takımı da yenebiliriz. Zor bir maç bizi bekliyor olacak ama biz sonuna kadar savaşıp galip geleceğiz" dedi

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN