Sosa’dan öz eleştiri

Sosa’dan öz eleştiri
Çarşamba 04.04.2018

“Ben kişisel olarak her zaman bir adım fazlasını isteyen biriyim. Yoksa kötü oynadığımı düşünmüyorum. Takımım için daha fazlasını yapmak istiyorum”

Fırtına'nın yıldızı Sosa, performansından memnun olmadığını belirtti. Şu anki performansından mutlu olmadığına dikkat çeken 32 yaşındaki tangocu, "Yanlış anlaşılmak istemem. Kötü olduğum veya takım olarak kötü olduğumuz anlamına gelmesin. Ben kişisel olarak her zaman bir adım fazlasını isteyen biriyim" dedi.

DAHA İYİ OLMALIYIM
Sosa şöyle devam etti: "Futbolda ne kazanmış olursanız olun hep bir adım sonrası vardır. Bunu isteyen biri olarak kendi performansımdan memnun değilim ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Kötü olduğumu düşünmüyorum, sadece hep daha iyi olmak istiyorum. Takımım için daha fazlasını yapmak istiyorum."

GENÇLERİN GELECEKLERİ PARLAK
Takımdaki genç oyuncuları da değerlendiren Sosa, şu görüşleri paylaştı: "Yusuf ve Abdülkadir, Türkiye ve Avrupa çapında konuşulan, yetenekli futbolcular. Önemli bir gelecekleri var. Genç oyuncularımızla elimden geldiğince ilgilenmeye çalışıyorum. Neleri yapmaları ve yapmamaları gerektiğini anlatıyorum. Bazılarını dinliyorlar, bazılarını ise dinlemiyorlar."
Etiketler futbolda, Sosa, Takımım
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN