Web Sürümüne Geç

  Kongre zamanı

  Kongre zamanı
  07 Nisan 2018, Cumartesi

  Trabzonspor’un Olağanüstü Genel Kurul’u bugün başlıyor. İlk gün mevcut yönetim mali ve idari açıdan ibraya sunulacak. Başkanlık seçimi ise yarın.

  Trabzonspor'da Olağanüstü Genel Kurul, bugün başlıyor. Saat 10.00'da Hayri Gür Spor Salonu'nda start alacak kongrede ilk gün mevcut yönetim kurulunun idari ve mali raporları okunup, üyelerin ibrasına sunulacak. Başkanlık seçimi ise yarın gerçekleştirilecek. Adaylar Ahmet Ağaoğlu ile Metin Kaya'nın yapacakları konuşmaların ardından üyeler kurulacak sandıklarda oylarını kullanacak.

  50 YILDA 16 BAŞKAN
  Trabzonspor'un 50 yıllık kulüp tarihinde 44 kez başkanlık seçimi gerçekleştirilirken, 16 başkan görev yaptı. İşte o isimler: Ali Osman Ulusoy, Rıfat Dedeoğlu, Suat Oyman, Salih Erdem, Şamil Ekinci, Ahmet Celal Ataman, Mustafa Günaydın, Mehmet Ali Yılmaz, Mazhar Afacan, Faruk Nafiz Özak, Özkan Sümer, Atay Aktuğ, Nuri Albayrak, Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta.

  AĞAOĞLU'NUN RENGİ BORDO
  Başkan adaylarından Ahmet Ağaoğlu seçimde bordo listeyle, Metin Kaya ise mavi listeyle yarışacak. Bağımsız yönetim kurulu üyeliği başvurusunda bulunan Levent Sekban da beyaz oy pusulası ile seçime girecek.

  7 BİN 578 ÜYE OY KULLANACAK
  Kulübün 17'nci başkanının belirleneceği yarınki seçimde aidatlarını yatıran 7 bin 578 üye oy kullanabilecek. Oylama saat 17.00'de sona erecek.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN