Yönetime tam destek

Yönetime tam destek
Salı 10.04.2018

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, “Ahmet Ağaoğlu ve yönetiminin hedeflerini gerçekleştirebilmesi için her türlü desteği vermeye hazırız” dedi

Bordo-mavili kulübün Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Sürmen, yeni göreve gelen Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunun hedeflerini gerçekleştirmesi için her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını bildirdi Sürmen, şunları kaydetti: "Seçilen yönetimin, başarıyı uzun vadeye yayması, tüzüğü yapma ve Trabzonsporluluk ruhunu benimseyenlerle yola devam etme arzusu, beklentilere uygun ve desteklenmesi gereken bir reçetedir. Yönetimin hedeflerini gerçekleştirmesi ve ortak akıl üretmesi yönünde yapacağı çalışmalarda Divan Başkanlık Kurulu ve diğer kurullar, her türlü katkıyı vermeye hazırdır." Ali Sürmen, yapılan kongrenin camiaya hayırlı olmasını da diledi.

ORTALAMA 1.8 PUAN
Karadeniz ekibi, teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde 20 lig maçında 10 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet alarak 36 puan elde etti. Çalımbay ile 1.8 puan ortalamasıyla maçlarını oynayan Karadeniz ekibi, ligin 16. haftasında zirveye 5 puan yaklaşmasına karşın 2. yarıda çöktü.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN