Web Sürümüne Geç

  Rıza Çalımbay: "Sağlama alalım"

  Rıza Çalımbay: "Sağlama alalım"
  15 Nisan 2018, Pazar

  Bordo-mavililer, kazanıp ilk 5’teki yerini sağlama almak istiyor. Rıza Çalımbay, rakiplerini ciddiye aldıklarını, galibiyet için her şeyi yapacaklarını ifade etti

  Spor Toto Süper Lig'de Avrupa kupalarına katılma mücadelesi veren Trabzonspor, deplasmanda bu akşam Osmanlıspor'a konuk oluyor... Bordo-mavili takımda hedef kazanıp ilk 5'teki yerini sağlama almak. Teknik direktör Rıza Çalımbay, Osmanlıspor'un da ligde kalma mücadelesi verdiğini hatırlatarak, zorlu bir doksan dakikaya hazırlıklı olmaları gerektiğini dile getirdi.

  EN KRİTİK MAÇIMIZ
  Tecrübeli çalıştırıcı, "Rakibimiz ligin iyi mücadele eden takımlarından birisi. Konumu itibariyle de elinden gelenden fazlasını yapacaktır. Biz de onları en iyi şekilde analiz etmeye çalıştık. En kritik maçlarımızdan birine çıkacağız. Sahada elimizden geleni yapacağız. Ne denli kazanmaya odaklı olduğumuzu herkes görecek" ifadelerini kullandı.

  YERİNE ALDANMA / MİNİ YORUM / YUNUS EMRE SEL
  Osmanlıspor karşılaşması Trabzonspor açısından kritik bir öneme sahip olsa da ev sahibi takım açısından çok daha hayati bir anlam içeriyor. Rakibin ligdeki konumuna bakarak rehavete kapılmak Trabzonspor için beklenmedik sonuçlar doğurabilir. Burak, Okay, Onazi gibi takımın önemli isimlerin olmayışı dezavantaj gibi gözükse de yerine forma giyecek isimler için kendilerini gösterme anlamında son fırsat olabilir. Dolayısı ile her iki takım açısından da bakıldığında çok zevkli bir karşılaşma bizleri bekliyor olacak.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN