Ünal Karaman: İşe yaramadı

Ünal Karaman: İşe yaramadı
Pazartesi 13.05.2019

Trabzonspor’un hocası 2-2’lik sonucun iki takımın da işine gelmediğini söyledi. Karaman “Hatalarına rağmen futbolcularımı seviyorum” dedi.

Süper Lig'de üçüncü sırayı isteyen Trabzonspor, Konyaspor deplasmanında istediğini bulamadı. Bordo-mavili ekibin teknik direktörü Ünal Karaman "Sonuca baktığımız zaman iki taraftar da memnun olmadı. Kazanıp son 2 haftada üçüncülük şansımızı üst seviyelerde tutmak istiyorduk. Oyuncularım gayret gösterdiler. Samimi bir mücadele sergilediler. Futbolcularım inanmasaydı bu noktalara gelemezdik. Bu maçta çok hata yaptık. Hatalarına rağmen futbolcularımı seviyorum" dedi.

'MAÇI KOPARABİLİRDİK'
Ünal Karaman çok basit iki gol yediklerini söyledi. İlk golde topu kaybettikleri, ikincisinde kolay çalım yediklerini belirten başarılı çalıştırıcı "Bize yakışmayacak goller yedik. Bunlar maalesef futbolun içinde olan şeyler. Evet üzüldük. 1-0 öne geçtikten sonra 2-0'ı da bulabilirdik. İlk yarıda kopartabileceğimiz maçtan 1 puanla ayrıldık" ifadelerini kullandı. Fırtına'nın hocası Karaman, her şeye rağmen oyuncularının performansından ve mücadele azminden memnuniyet duyduğunu da sözlerine ekledi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA