07 Eylül 2015, Pazartesi

1. Tur hakemleri açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası - Kupada 1. tur maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre 9 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan 1. tur müsabakalarında düdük çalacak hakemler şöyle:

9 Eylül Çarşamba:

14.30 Ofspor-Yomraspor: Yasin Kol

14.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bayburt Grup İl Özel İdare: Şahin Berker

14.30 Arhavispor-Arsinspor: Hakan Köse

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Dersimspor: Halil İbrahim Yıldırım

14.30 24 Erzincanspor-Zara Belediyespor: Necati Selçuk Şahin

14.30 Iğdır Arasspor-Van Büyükşehir Belediyespor: Cihat Çelikdağ

14.30 Kurtalanspor-Tatvan Gençlerbirliği: Mehmet Şükrü Közcü

14.30 Kızıltepe Fıratspor-Diyarbekirspor: Niyazi İzgören

14.30 Batman Petrolspor-Cizrespor: Lüfullah Aslan

14.30 Osmaniyespor-Kilis Belediyespor: Hasan Kılıçarslan

14.30 Kırıkhanspor-Payasspor: Zorbay Küçük

14.30 Körfez İskenderunspor-Erzin Belediyespor: Hamit Basık

14.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Niğde Belediyespor: Emre Yıldırım

15.00 Etimesgut Belediyespor-Yozgatspor 1959: Volkan Okur

15.00 Çorum Belediyespor-Gölbaşıspor: Harun Toplar

15.00 Adliyespor-Nevşehirspor: Ali Adıgüzel

15.00 Karaman Belediyespor-Kozan Belediyespor: Gökçen Öztürk

15.00 Kastamonuspor 1966-Bartınspor: Celal Bayraklı

15.00 Sinopspor-Yeni Amasyaspor: Gökhan Özbulut

15.30 Beylerbeyispor-Sultanbeyli Belediyespor: Sezer Yalçın

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Silivrispor: Melih Ortakcı

15.30 Maltepespor-Tekirdağspor: Ahmet Aslan

15.30 Gaziosmanpaşaspor-Çatalcaspor: İlker Yasin Avcı

15.30 Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği: Yalçın Taşkınfurat

15.30 Düzcespor-Sakaryaspor: Gürel Uzuner

15.30 Derincespor-Zonguldak Kömürspor: Fahri Var

15.30 UTAŞ Uşakspor-Sandıklıspor: R. Alkım Akso

y 15.30 Manavgatspor-Kemerspor 2003: Serdar Bahçivan

15.30 Kızılcabölükspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Deniz Gültekin

15.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Çine Madranspor: Melih Gündoğdu

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bergama Belediyespor: Ulaş Ayduran

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Altay: Veli Karakaya

15.30 Turgutluspor-Tire 1922: H. Hüseyin Yıldırım

15.30 Bursa Nilüferspor-Altınova Belediyespor: Adnan Deniz Kayatepe

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa: Doğan Altun

15.30 Orhangazispor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Ömer Tolga Güldibi

URL kopyalanmıştır.