29 Kasım 2017, Çarşamba Güncelleme: 29 Kasım 2017, Çarşamba 13:33

Ozan Tufan neden kadro dışı?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Ozan Tufan'ı neden kadroya almadığı belli oldu. Gollerden önce Ozan'ın ciddi pozisyon hataları biletini kesti

Adana Demirspor karşısında alınan 6-0'lık galibiyetin kendilerini rahatlattığını söyledi. Turun ilk maçtan geçildiği düşüncesinin yanlış olacağını bekirten Kocaman, "Hayatta her şeyin olabileceğini unutmadan, çok büyük avantaj yakaladığımız gerçek. Turun bıradan dönmesi çok zor. Özellikle ligin sıcak evresinde rövanş öncesinde ciddi bir rahatlık oldu bizim için" dedi.

KOCAMAN: OZAN'A SÖYLEDİM
Tecrübeli teknik adam, Ozan Tufan'ın kadro dışı kalması hakkında "Ozan'ı tercih etmeyişimin sebebini Ozan'a söyledim ben. Ne dediğimi o biliyor!" dedi.

Rakibiyle 22 yıl aradan sonra mücadele eden Fenerbahçe'de 1994-95 sezonunda Adana Demirspor karşısında atılan son gole imzası bulunan Aykut Kocaman'a o maçta attığı gol soruldu. Kocaman, "Maçtan önce atılan son golün bende kalmaması tek dileğimdi Allah'tan öyle oldu" dedi.

CİDDİ POZİSYON HATALARI BİLETİNİ KESTİ
İddiaya göre Kocaman'ın kadroya almama sebebi yenilen goller öncesi genç orta sahanın yaptığı ciddi pozisyon hataları. Ozan Tufan'ın taktiksel disiplinden uzak olması ve idmanlarda bu hareketini sürdürmesi nedeniyle Aykut Kocaman'ı arayışa yöneltti. Bu durum sonrası Kocaman bu bölge Mehmet Topal'a görev verme kararı aldı

URL kopyalanmıştır.