"Kazanmak için her şeyi yapacağız"

Çarşamba 28.09.2011 14:37

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Siirtspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, Aydınspor 1923 ile yapacakları karşılaşmaya ilişkin, ''Bu maçta da kazanmak için her şeyi yapacağız'' dedi.

Silin, ligin 7. haftasında, deplasmanda oynayacakları karşılaşmaya Aydın'da hazırlandıklarını, her maça olduğu gibi bu mücadeleye de puan veya puanlar almak için çıkacaklarını söyledi.
Aydınspor 1923 karşılaşmasının kendileri için önemli olduğunu ve rakiplerinin gücünü bildiklerini belirten Ramazan Silin, şunları söyledi:

''Rakibimiz güçlü bir takım ve 11 puanla grupta 4. sırada yer alıyor. Rakibimize saygı duyuyoruz, ancak bizim de 8 puanımız var. Önemli olan bizim nasıl bir oyun ortaya koyacağımızdır. Biz her maçta olduğu gibi bu karşılaşmada da ofansif bir futbol ortaya koyacağız. Hiç bir zaman oyunu kendi sahamızda kabullenmeyerek, sürekli atak futbol sergilemeye çalışacağız. Bugünden itibaren burada çift kale, taktik ve kondisyon antrenmanlarına başlayacağız. Burada yapacağımız idmanların sonucuna göre, hafta sonu sahaya çıkacak 18 kişilik kadroyu belirleyeceğim. Bütün futbolcularımın morali yerinde, hepsi kazanmaya azimli. Sakat veya cezalı futbolcumuzun olmaması bizim için bir avantajdır. Bu maçta da kazanmak için her şeyi yapacağız. Kazanamazsak da puan kaybetmemeye çalışacağız. Başka bir deyimle, bu maça da puan veya puanlar almak için çıkacağız. Takımıma güveniyorum.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN