Web Sürümüne Geç

  Nazilli destek bekliyor

  18 Kasım 2011, Cuma Güncelleme: 14:03

  Spor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Nazilli Belediyespor, Gölcükspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

  Nazilli Belediyespor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz, yaptığı açıklamada, geçen hafta uğradıkları yenilginin şokunu atlattıklarını, Gölcükspor'u yenerek bu mağlubiyeti telafi edeceklerini kaydetti.
  Takımda, kart cezalısı Erhan dışında eksik oyuncu olmadığını ifade eden Ceviz, ''Tüm taraftarlarımızın takımlarını desteklemek üzere tribünleri doldurmalarını istiyoruz'' dedi.

  Kulüp basın sözcüsü Erdoğan Eker ise kendi sahalarında mağlubiyetlerinin olmadığını, pazar günü de 3 puan alacaklarını iddia etti.

  Aydınspor 1923'te taraftar seferber oldu
  3. Grup'ta mücadele eden Aydınspor 1923, Beylerbeyispor maçının hazırlıklarını tamamlayarak, kendi tesislerinde kampa girdi.

  Umut dışında eksik oyuncularının olmadığını söyleyen kulüp basın sözcüsü Suat Deniz, ''Beylerbeyi maçı bana göre Hatayspor maçından çok daha önemli. Zira rakiplerimizin de bu hafta zorlu maçları var. Şayet sentetik sahaya çabuk uyum sağlarsak, bu deplasmandan da üç puanla döneriz'' dedi.

  Öte yandan, Aydınspor 1923 taraftarları da zorlu maça gidebilmek için seferberlik başlattı.

  İstanbul'da yaşayan Aydınlıların da Beylerbeyi maçında takımlarına destek vereceği, İstanbul'un üç ayrı bölgesinde toplanacak taraftarların, Beylerbeyi Stadı'na otobüslerle gidecekleri öğrenildi.

  Siirtspor'un Diyarbakır kampı sona erdi
  3. grup takımlarından Siirtspor'un Diyarbakır'da yaptığı 3 günlük kamp sona erdi.

  Siirtspor Teknik Direktörü Ramazan Silin, hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Çanakkale Dardanelspor maçına Diyarbakır'da yaptıkları 3 günlük kampla hazırlandıklarını belirtti.

  Silin, şunları söyledi:
  ''Diyarbakır'da 3 günlük güzel bir kamp yaptık. Geçen hafta kendi sahamızda Ankara Demirspor'a yenilerek, taraftarımızı üzmüştük. Çanakkale Dardanelspor maçı hazırlıklarını Diyarbakır'da gerçekleştirdik. Kısa olmasına karşın iyi bir hazırlık devresi oldu. Futbolcularım geçen haftaki maçın olumsuz izlerini büyük ölçüde sildiler. Takımın morali oldukça iyi duruma geldi. Biri sakat, diğeri de cezalı olan iki futbolcunun dışında bütün oyuncularımız bu maçta görev almaya hazır. Rakibimiz Çanakkale Dardanelspor, genç ve dinamik bir takım. Çok koşan ve iyi oyunculara sahip bir kadroları var. Grup sıralamasında puan olarak alt sırada yer almaları kimseyi yanıltmasın. Biz bu düşünceyle gereken her türlü önlemi aldık. Maçtan 3 puan almayı hedefliyoruz.''

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN