Web Sürümüne Geç

  'Tribünleri dolduracağız'

  'Tribünleri dolduracağız'
  20 Şubat 2013, Çarşamba

  Spor Toto 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Gölcükspor, teknik direktör Ogün Temizkanoğlu ile 1,5 yıllık sözleme imzaladı.

  Gölcükspor Kulüp Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı İsmail Gençdemir, teknik direktör Ahmet Şinasi Aydın'ın istifasından dolayı teknik direktör arayışlarına girdiklerini belirterek, kulüp olarak eski milli futbolcu Ogün Temizkanoğlu ile anlaştıklarını söyledi.
  Gençdemir, Gölcükspor'un başarısı için birlikte hareket edeceklerini ifade etti.

  Teknik direktör Temizkanoğlu ise Gölcükspor'a teknik direktör olarak gelmesinin en büyük nedeninin dostluklarından kaynaklandığını anlatarak, ''Benim buradaki kulüp çalıştırmam ilk deneyimimdir. Ben geçen hafta Gölcükspor maçını dışardan izledim ama içimi acıtan güzelim tribünlerin bomboş olmasıydı. Hedeflerimden biri tribünleri insanlarımızla doldurmaktır'' diye konuştu.

  Başarının birlik ve beraberlik içerisinde çalışmakla gerçekleşeceğini vurgulayan Temizkanoğlu, ''Burada sözleşmenin tarihinin belli olmayıp, değerli kulüp yöneticilerimizin 'sonsuza kadar burada olabilirsin' demesi beni çok mutlu etti. Herhangi bir bedel belirlenmemiş olup ben de bu bedelin belirlenmesi için diretmedim, diretmem. Benim ilk olan hedefim Gölcükspor'un başarıya ulaşmasıdır'' ifadelerini kullandı.

  Temizkanoğlu'nun kulüple 1,5 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi
  Etiketler Lig 1, Gölcükspor, Spor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN