Web Sürümüne Geç

    Spor Toto 3. Lig'de 23. hafta maçları

    Spor Toto 3. Lig'de 23. hafta maçları
    22 Şubat 2013, Cuma

    Spor Toto 3. Lig'e 23. hafta maçlarıyla devam edilecek.

    3. Lig'de 23. haftanın maç programı şöyle:

    1. Grup

    Yarın:
    13.30 Fatih Karagümrük-Orhangazispor (Maltepe Hasan Polat)

    24 Şubat Pazar:
    13.30 Kırıkhanspor-Siirtspor (Kırıkhan İlçe)
    13.30 Çorumspor-Belediye Vanspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
    13.30 Sandıklıspor-Ankara Demirspor (Sandıklı İlçe)
    13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Kastamonuspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
    13.30 Bergama Belediyespor-Gölcükspor (Bergama 14 Eylül)
    13.30 Pazarspor-Kayseri Şekerspor (Pazar İlçe)
    13.30 Beşikdüzüspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Vakfıkebir İlçe)
    13.30 İstanbulspor-Tekirova Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    2. Grup

    Yarın:
    12.00 Erzincan Refahiyespor-Menemen Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)
    13.30 İskenderunspor 1967-Aydınspor 1923 (İskenderun 5 Temmuz)

    24 Şubat Pazar:
    13.30 Hacettepe-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü (Yenimahalle Hasan Doğan)
    13.30 Derince Belediyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Derince Belediyespor Doğal Çim)
    13.30 Kilimli Belediyespor-Batman Petrolspor (Ahmet Şerifoğlu)
    13.30 Ümraniyespor-Bursa Nilüferspor (Ümraniye Belediyesi İlçe)
    13.30 Belediye Bingölspor-Silivrispor (Bingöl Şehir - Seyircisiz)
    13.30 Dardanelspor-Adıyamanspor (Çanakkale 18 Mart)
    13.30 Manavgat Evrensekispor-Gebzespor (Evrenseki)

    3. Grup

    24 Şubat Pazar:
    13.30 Gümüşhanespor-Kocaelispor (Gümüşhane Yenişehir)
    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Çorum Belediyespor (Yozgat Şehir)
    13.30 Isparta Emrespor-Kahramanmaraş Belediyespor (Isparta Atatürk)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Elazığ Belediyespor (Darıca İlçe)
    13.30 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor (Erzurum Kazım Karabekir)
    13.30 Maltepespor-Arsinspor (Maltepe Hasan Polat)
    13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe)
    13.30 OYAK Renault-Beylerbeyi (Gemlik İlçe)
    13.30 Altınordu-Mardinspor (İzmir Atatürk)
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN