"Zor bir maça çıkacağız"

Çarşamba 22.02.2012 17:11

Beşiktaşlı oyuncu Maiko Kano, Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde Vakıfbank Türk Telekom ile 25 Şubat Cumartesi günü yapacakları karşılaşmanın zorlu geçeceğini söyledi.

Japon oyuncu, siyah-beyazlı kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, takım olarak çıkış yakalamak istediklerini belirterek, ''Vakıfbank Türk Telekom gerçekten iyi bir takım. Etkili ve kaliteli bir kadroya sahipler. Deplasmanda oynayacağız ama puan veya puanlar almak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. İyi bir takıma karşı zor bir maça çıkacağız. Gerçekten zor bir karşılaşma olacak. Çıkış yakalamak için bizim için önemli bir karşılaşma'' ifadelerini kullandı.

Milli takım antrenöründen ziyaret
Japonya Kadın Voleybol Milli Takımı Antrenörü Manayoshi Manabe, Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı'nı ziyaret etti.

Beşiktaş'ta forma giyen Japon oyuncu Maiko Kano'yu izlemek için İstanbul'a gelen Manabe, siyah-beyazlı takımın antrenmanı izledi. Manabe, Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, Maiko Kano'yu izlemek için İstanbul'a geldiğini belirterek ''Olimpiyat elemeleri öncesinde Maiko Kano'nun son durumunu görmek için onu izlemeye geldim. Çok genç bir oyuncu olduğu için üzerinde durulması gerekiyor. Yetenekli bir oyuncu. Umuyorum ki elemelere kadar iyi bir performans sergileyip, milli takım kadrosuna girecektir'' dedi.

Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nin çok kaliteli bir lig olduğunu dile getiren Manabe, ''Dünyanın bir numaralı kadın voleybol ligi bence Türkiye'de... Çok kaliteli oyunculara sahipler. Görüyorum ki antrenörler de bir o kadar kaliteli. Gerçekten izlediğim kadarıyla Beşiktaş Antrenörü Adnan Kıstak, antrenmana çok önem veriyor ve takımını güzel şekilde çalıştırıyor. Maiko için büyük şans'' ifadelerini kullandı.Etiketler Maiko Kano, Beşiktaş
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN