Arkas Spor dördüncü

Pazar 18.03.2012 18:01

Voleybolda Avrupa Erkekler Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Arkas Spor bugün üçüncülük-dördüncülük maçında karşılaştığı İtalyan ekip Trentino PlanetWin365'e 3-0 mağlup oldu.

Voleybolda, Avrupa Erkekler Şampiyonlar Ligi üçüncülük maçında, İtalya'dan Trentino PlanetWin365'e 3-0 mağlup olan Arkas Spor'un antrenörü Glenn Hoag, "Sert ve iyi servis atan bir ekibe mağlup olduk" dedi.

Hoag, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, üçüncülük için çıktıkları müsabakada rakiplerine yenildiklerini belirterek, "Bu şekilde sert ve iyi servis atan ve az hata yapan bir ekibe mağlup olduk. Hücumun yanında bloğu ve defansı da iyi kuruyorlar. Hansen iyi pas atmasına ve atağımızı iyi yönetmesine rağmen bu şekilde güçlü servis atan rakibe karşı dayanmak zor oluyor" dedi.

Arkas Spor Takım Kaptanı Bülent Kandemir de üçüncülük karşılaşmasında kendileri için büyük bir fırsatı kaçırdıklarını, rakiplerini baskı altına alamadıklarını belirterek, "Çok basit hatalar yaptık. Dörtlü finale katılan ilk Türk takımıydık, bunun tecrübesizliğini yaşadık" diye konuştu.
Etiketler Arkas Spor, Glenn Hoag
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN